Copyright 2017 - ПГИМ "Йордан Захриев"-Кюстендил

Списък

 

на пътуващите ученици от ПГИМ „Йордан Захариев“ по маршрут ПГИМ „Йордан Захариев“ – ПГТ „Н. Й. Вапцаров“ – с. Соволяно – с. Драговищица – с. Лозно - ПГТ „Н. Й. Вапцаров“ - ПГИМ „Йордан Захариев“

 

 

1. Цветосандър Светлинов Йорданов  
2. Марио Любомиров Атанасов  
3. Илиян Ивайлов Владимиров  
4. Красимира Димитрова Красимирова  
5. Венеса Василева Василева  
6. Даниела Станиславова Андонова  
7. Ренета Димитрова Петрова  
8. Александра Миткова Чавдарска  
9. Христо Николаев Карагеоргиев  
10. Деян Каменов Стоянов  
11. Надежда Венциславова Полячка  
12. Руслава Андонова Младенова  
13. Аксела Мустафа Добринишка  
14. Алекс Росенов Цанков  
15. Ивета Светозарова Венциславова  
16. Валерия Красимирова Любисавова  

РАЗПИСАНИЕ: Сутрин - с. Драговищица - център - 07.20 ч.

                                              с. Соволяно - център - 07.25 ч.

                                              с. Лозно - център - 07.35 ч.

                              Следобед - 14.30 ч. пред училището

Автобус - Мерцедес

Списък

 

на пътуващите ученици от ПГИМ „Йордан Захариев“ по маршрут ПГТ „Н. Й. Вапцаров“ - ПГИМ „Йордан Захариев“– с. Копиловци – с. Шишковци – с. Скриняно – с. Николичевци - ПГИМ „Йордан Захариев“ - ПГТ „Н. Й. Вапцаров“

 

 

  1. 1.Богомил Андреев Костадинов
  2. 2.Габриела Младенова Младенова
  3. 3.Бетина Миленкова Божичкова
  4. 4. Ася Руменова Андонова
  5. 5.Алекс Росенов Николов
  6. 6.Денис Бисеров Миленов
  7. 7.Стоян Валериев Стоянов
  8. 8.Лъчезар Валентинов Танев
  9. 9.Стефани Емилова Стефанова

РАЗПИСАНИЕ: Сутрин - с. Шищковци - център - 07.25 ч.

                                              с. Копиловци - спирката на ж.п. прелеза - 07.20 ч.

                                              с. Скриняно и с. Николичевци - център - 07.35 ч.

                              Следобед - понеделник и петък - 13.30 ч. пред училището

-  вторник, сряда и четвъртък - 15.30 ч. пред училището

Автобус - Ивеко

Списък

 

на пътуващите ученици от ПГИМ „Йордан Захариев“ по маршрут ПГТ „Н. Й. Вапцаров“ - ПГИМ „Йордан Захариев“– с. Пиперков чифлик – с. Багренци – с. Нов чифлик – с. Берсин - с. Граница - с. Слокощица - ПГИМ „Йордан Захариев“ - ПГТ „Н. Й. Вапцаров“

 

  1. 1.Ани Андреева Петрова
  2. 2. Александрина Красимирова Здравчова
  3. 3. Дейвид Красимиров Иванов
  4. 4. Светлин Пламенов Долбински
  5. 5. Денислав Владиславов Кирилов
  6. 6. Василена Дончова Тричкова
  7. 7. Кристина Ивайлова Атанасова
  8. 8. Марио Кайчов Драганов
  9. 9. Ивета Красимирова Николова
  10. 10. Валентин Красимиров Иванов
  11. 11. Денис Венциславов Атанасов
  12. 12. Кристиян Бориславов Велинов
  13. 13. Габриела Кирчова Илиева
  14. 14. Стефани Кирилова Кирилова
  15. 15. Ерика Росенова Янкулова
  16. 16. Мирослав Руменов Мирчов
  17. 17. Екатерина Каменова Илиева
  18. 18. Ерик Лъчезаров Гергов
  19. 19. Денис Даниелов Иванов
  20. 20. Антоанета Георгиева Иванова
  21. 21. лекс Атанасов Куртев
  22. 22. Мони Ивов Тихомиров
  23. 23. Мария Димитрова Димитрова
  24. 24. Андрей Евгениев Кирилов
  25. 25. Теодор Антонов Стоянов
  26. 26. Диян Светославов Стоянов
  27. 27. Моника Димитрова Владимирова
  28. 28. Стиван Десиславов Райчов
  29. 29. Дейвид Христов Милчов
  30. 30. Мариян Петров Иванов
  31. 31. Кристиян Орлинов Миразчийски
  32. 32.Стефани Христова Милчова
  33. 33.Милена Христова Яновска
  34. 34.Коцана Крумова Славчова

РАЗПИСАНИЕ: Сутрин -  с. Невестино - център - 07.00

          с. Нов чифлик - отклонение за с. Берсин - 07.03 ч.

                                              с. Берсин - център - 07.08 ч.

                                              с. Граница - център - 07.14 ч.

                                              с. Багренци- център - 07.23 ч.

                                             с. Пиперков чифлик - център - 07.31 ч.

                                             с. Слокощица- център - 07.35 ч.

                              Следобед -  14.30 ч. пред училището

Списък

 

на пътуващите ученици от ПГИМ „Йордан Захариев“ по маршрут ПГТ „Н. Й. Вапцаров“ - ПГИМ „Йордан Захариев“– с. Горна Гращица – с. Дворище - с. Коняво – с. Ябълково – с. Гирчевци - с. Жабокрът - ПГИМ „Йордан Захариев“ - ПГТ „Н. Й. Вапцаров“

 

            1.         Даниел Олегов Манов

            2.         Емилиян Васков Георгиев

            3.         Йоана Антонова Петрова

            4.         Калоян Бисиров Петров

            5.         Мариян Венциславов Йовчев

            6.         Кристиана Бориславова Станчова

            7.         Кристиян Евгениев Николов

            8.         Десислава Росенова Стоева

            9.         Анка Асенова Кирова

10.       Любомир Александров Любенов

            11.       Мирела Росенова Христова

            12.       Савина Антонова Добрева

            13.       Елена Венциславова Ковачка

            14.       Ивета Димитрова Васева

15.       Кристиян Атанасов Милушев

16.       Емилия Красимирова Якимова

17.       Алекс Кирилов Ангелов

РАЗПИСАНИЕ: Сутрин - с. Горна Гращица - център - 07.03 ч.

                                              с. Коняво - център - 07.08 ч.

                                              с. Дворище - център - 07.14 ч.

                                              с. Ябълково - център - 07.23 ч.

                                             с. Гирчевци - център - 07.31 ч.

                                             с. Жабокрът- център - 07.35 ч.

                              Следобед - 14.30 ч. пред училището

Списък

 

на пътуващите ученици от ПГИМ „Йордан Захариев“ по маршрут Кюстендил – с. Богослов - Кюстендил

 

           

            1.         Габриела Антонова Тончева

            2.         Даяна Руменова Веселинова

            3.         Кристина Венциславова Атанасова

            4.         Жасмина Мирославова Стоянова

Забележка: отпътуване от гр. Кюстендил до с. Богослов  в понеделник и пегък в 13.30 от ПГИМ „Йордан Захариев“, а за вторник, сряда и четвъртък в 16.30 от ОУ "Даскал Димитри"

Списък

 

на пътуващите ученици от ПГИМ „Йордан Захариев“ по маршрут Кюстендил – с. Граница - с. Вратца - с. Жиленци - с. Грамаждано - Кюстендил

 

           

            1.         Виктория Венциславова Спасова

            2.         Сузана Бойчова Йовчева

            3.         Мария Димитрова Спасова

            4.         Красимира Кирилова Соколова

5.         Цветелина Иванова Велинова

6.         Бойко Кънчов Стоичков