Copyright 2017 - Binary Options - ПГИМ "Йордан Захриев"-Кюстендил

СПИСЪК

 

на приетите ученици на първи етап на класиране

 

спициалност: Бизнес администрация

 
           

№ 

вх.№/дата

име, презиме, фамилия

БАЛ 

желание

 
 

1

48/04.07.2017г.

Светлина Захариева

34

І

 

2

23/03.07.2017г.

Денислав Иванов

33

І

 

3

32/03.07.2017г.

Александър Спиров

31

І

 

4

26/03.07.2017г.

Виктория Петрова

30

І

 

5

46/04.07.2017г.

Десислава Шипарова

28

І

 

6

53/05.07.2017г.

Алекс Кирилов

28

І

 

7

44/04.07.2017г.

Вероника Петрова

27

І

 

8

12/03.07.2017г.

Георги Йорданов

27

І

 

9

34/03.07.2017г.

Ванеса Васева

26

І

 

10

30/03.07.2017г.

Алекс Тонев

26

І

 

11

37/03.07.2017г.

Мими Петрова

25

І

 

12

17/03.07.2017г.

Йоана Сашова

24

І

 

13

27/03.07.2017г.

Станислав Станчов

24

І

 

14

38/03.07.2017г.

Красимир Матеев

24

І

 

15

39/03.07.2017г.

Роберто Александров

24

І

 

16

25/03.07.2017г.

Валерия Стойнева

24

І

 

17

50/04.07.2017г.

Виктория Цветанова

24

І

 

18

45/04.07.2017г.

Ивета Георгиева

24

І

 

19

49/04.07.2017г.

Ани Евтимова

23

І

 

20

24/03.07.2017г.

Естира Василева

23

І

 

21

33/03.07.2017г.

Валентина Стефанова

22

І

 

22

20/03.07.2017г.

Михаела Славова

21

І

 

23

11/03.07.2017г.

Ивона Иванова

21

І

 

24

36/03.07.2017г.

Кирилос-Димитриос Томанов

20

І

 

25

41/03.07.2017г.

Емануил Георгиев

19

І

 

26

04/03.07.2017г.

Мартин Николов

18

І

 
           
           
           
 

06 юли 2017 г.

Директор:

 Таня Динева  

 

СПИСЪК

 

на приетите ученици на първи етап на класиране

 

спициалност: Икономическа информатика

 
           

вх.№/дата

име, презиме, фамилия

БАЛ

желание

 
 

1

02/03.07.2017г.

Огнян  Огнянов

32

І

 

2

13/03.07.2017г.

Ралица  Цикова

30

І

 

3

06/03.07.2017г.

Александър  Камберски

30

І

 

4

16/03.07.2017г.

Мирела  Боянова

29

І

 

5

35/03.07.2017г.

Кристиян Димитров

29

І

 

6

09/03.07.2017г.

Ивайло Миладинов

29

І

 

7

10/03.07.2017г.

Християн Славчов

28

І

 

8

08/03.07.2017г.

Венислав Руменов

28

І

 

9

40/03.07.2017г.

Михаил Стоименов

26

І

 

10

01/03.07.2017г.

Васил Йорданов

25

І

 

11

31/03.07.2017г.

Кристиян Портарски

25

І

 

12

21/03.07.2017г.

Кристиян Пачов

24

І

 

13

18/03.07.2017г.

Алекс Петков

23

І

 

14

19/03.07.2017г.

Александра Борисова

23

І

 

15

47/04.07.2017г.

Дилян Василев

23

І

 

16

14/03.07.2017г.

Григор Карабаджаков

22

І

 

17

42/03.07.2017г.

Георги Атанасов

22

І

 

18

52/05.07.2017г.

Емилиано Станков

22

І

 

19

51/04.07.2017г.

Анатоли Иванов

21

І

 

20

03/03.07.2017г.

Борислав Боянов

21

І

 

21

29/03.07.2017г.

Иво Грозданов

21

І

 

22

15/03.07.2017г.

Марио Давидков

18

І

 

23

07/03.07.2017г.

Александър Борисов

18

І

 

24

54/05.07.2017г.

Антонио Гърков

18

І

 

25

28/03.07.2017г.

Марио Стоев

18

І

 

26

05/03.07.2017г.

Николай Грънчаров

18

ІІ

 
           
           
           
 

06 юли 2017 г.

Директор:

     
     

Таня Динева

 

Отлично представяне на финал на Националното състезание по икономика "Най-добра бизнес идея

RS1

Робърт Ананиев и Симона Христова от 12 г, специалност „Банково дело“ и ръководителят им Ивайло Карадачки участваха на финала на Националното състезание по икономика „Най-добра бизнес идея“, проведено в гр. Пловдив – 20-22.04.2017 г. Робърт Ананиев бе класиран на първо място, а Симона Христова на трето. Двамата ученици участват за втора година на състезанието, като за 2016 г. заеха трето място. Освен с медалите, грамотите и материалните награди, учениците бяха наградени и със сертификати, които им гарантират оценки отличен (6.00) за кандидатстудентски изпити в УНСС – София в направленията „Икономика и бизнес“ и „Предприемачество“.

IMG 20170421 104432

IMG 20170421 161757

IMG 20170421 164505

УЧЕНИЦИ НА ПГИМ „ЙОРДАН ЗАХАРИЕВ“ С ДЕБЮТ И НАГРАДИ ОТ ХVІІІ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧЕНИЧЕСКИ ТЕАТЪР НА ИСПАНСКИ ЕЗИК

20170308 133609

Театралната група на ПГИМ, сформирана по проект „Твоят час“, дебютира на ХVІІІ национален конкурс за ученически театър на испански език, провел се в залата на НАТФИЗ на 24.02.2017г. Под ръководството на Аделина Филипова учениците представиха съвременна испанска комедия и впечатлиха жури и публика със добро владеене на езика и артистични умения.
Учениците получиха сертификати и значки за дебют. Конкурсното жури присъди и две първи награди в категория Б, в която групата участва - за „Най-добро словесно изразяване на испански език в състав“ и „Най-добра второстепенна роля“ на Радмила Митова.

 

УЧЕНИЦИ ОТ ПГИМ „ЙОРДАН ЗАХАРИЕВ“  БЯХА СЪДИИ, ПРОКУРОРИ И АДВОКАТИ В СЪДЕБЕН ПРОЦЕС

S1

Ученици от десети и единадесети клас на ПГИМ „Й. Захариев“ участваха в симулативен съдебен процес - пресъздаване на съдебно заседание по наказателно дело с определен предмет на престъпление в деня на отворените врати в Районен съд – Кюстендил. Те разгледаха казус, свързан със случка в училище, като влязоха в ролята на съдии, прокурори, адвокати, вещи лица. Тази практика  е изключително полезна за професионалното ориентиране на младите хора и същевременно им дава житейски опит.

Като истински професионалисти те бяха подготвили участието си в процеса, по време на който бяха подпомагани от представители на Районен съд – гр.Кюстендил и Районна прокуратура гр. Кюстендил.

След като всички участници изложиха аргументите си участващият прокурор и адвокатът на защитата представиха  пледоариите си. Тричленният състав постанови своето решение, от което имаше и доволни, и недоволни.

Магистратите поздравиха участниците за доброто представяне и им пожелаха да ги видят като бъдещи колеги.

След края на процеса учениците имаха възможност да присъстват и на реален съдебен процес, който проследиха с интерес.

S2

 

S3

Викторина за Васил Левски 

IMG 0071IMG 0128

Учениците от клуб “България близка и далечна“ с ръководител Илиян Флорев, проведоха викторина свързана с годишнината от обесването на Васил Левски.

Регламентът включваше пет кръга с въпроси от живота и дейността на Дякона. Журито представено от преподавателите по история в състав: Емилия Атанасова- председател, Динко Новаков и Илиян Флорев компетентно и коректно, оценяваха подготовката на участниците.

С много ентусиазъм и добри познания по темата двата отбора „Патриот“ и „Апостол“ бяха равностойни противници и накрая бяха наградени за усилията им.

¨     Александрина Александрова- XIIб

¨     Робърт Ананиев – XIIг

¨     Ралица Благоева- XIIг

¨     Рая Благоева- XIIг

¨     Бетина Димитрова - XIIг

¨     Мадлен Георгиева - IXг

¨     Кристияна Христова - IXг

¨     Антонина Димитрова - XIIг

¨     Клаудия Георгиева – XIIг

 

IMG 0129IMG 0157

Събитието беше отразено с помощта на ученици от клуб „Фотография и реклама“.